Egzamin LDM wiosna 2019

Egzamin LDM wiosna 2019

W tym poście znajdziesz egzamin LDM wiosna 2019. Specjalizacja LDM to specjalizacja z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych). Do egzaminu mogą podejść osoby, które ukończyły szkolenie specjalizacyjne, obejmujące swoim zakresem kursy oraz staże. Diagnosta laboratoryjny przystępujący do egzaminu specjalizacyjnego musi uzyskać minimum 60% poprawnych odpowiedzi z części testowej, by być dopuszczony do części ustnej egzaminu, która odbywa się przed komisją egzaminacyjną. Czas na test to 120 minut, liczba pytań: 120.

Pytania oraz odpowiedzi uzyskano ze strony www.cem.edu.pl, data pobrania danych do pytań: 09.07.2024

Egzamin specjalizacyjny LDM wiosna 2018 – test

Poniżej znajduje się test z specjalizacyjny z laboratoryjnej diagnostyki medycznej wiosna 2018 dla diagnostów laboratoryjnych. W celu uzyskania informacji o poprawnych odpowiedziach należy odpowiedzieć na wszystkie pytania. Test został on podzielony na sekcje (strony) – po rozwiązaniu wszystkich pytań z danej sekcji należy przejść do kolejnej. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa – jest to test jednokrotnego wyboru.

Życzę Wam wszystkim powodzenia! Trzymam kciuki zarówno za ten test, jak i ten „prawdziwy”.

Inne egzaminy specjalizacyjne z diagnostyki laboratoryjnej

Pozostałe egzaminy specjalizacyjne znajdziesz na górze strony w zakładce egzaminy. Zapraszam również do zakładki testy. Jeśli nie ma któregoś z egzaminów – proszę o chwilę cierpliwości. Ich przygotowanie wymaga dosyć dużo czasu – staram się jak mogę.

Lista egzaminów LDM

Wspieraj autora na Patronite

Treści które mogą Cię zainteresować:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Strona główna » Egzaminy » Egzamin LDM wiosna 2019