Egzamin mikrobiologia jesień 2017

Egzamin mikrobiologia jesień 2017

W tym poście znajdziesz egzamin mikrobiologia jesień 2017. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych). Do egzaminu mogą podejść osoby, które ukończyły szkolenie specjalizacyjne, obejmujące swoim zakresem kursy oraz staże. Diagnosta laboratoryjny przystępujący do egzaminu specjalizacyjnego musi uzyskać minimum 60% poprawnych odpowiedzi z części testowej, by być dopuszczony do części ustnej egzaminu, która odbywa się przed komisją egzaminacyjną. Czas na test to 120 minut, liczba pytań: 120.

Pytania oraz odpowiedzi uzyskano ze strony www.cem.edu.pl, data pobrania danych do pytań 19.02.2023

Egzamin mikrobiologia jesień 2017 – test

Poniżej znajduje się test z specjalizacyjny z mikrobiologii medycznej jesień 2017 dla diagnostów laboratoryjnych. W celu uzyskania informacji o poprawnych odpowiedziach należy odpowiedzieć na wszystkie pytania. Test został on podzielony na sekcje (strony) – po rozwiązaniu wszystkich pytań z danej sekcji należy przejść do kolejnej. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa – jest to test jednokrotnego wyboru.

Życzę Wam wszystkim powodzenia! Trzymam kciuki zarówno za ten test, jak i ten „prawdziwy”.

Inne egzaminy specjalizacyjne z diagnostyki laboratoryjnej

Pozostałe egzaminy specjalizacyjne znajdziesz na górze strony w zakładce egzaminy. Zapraszam również do zakładki testy. Jeśli nie ma któregoś z egzaminów – proszę o chwilę cierpliwości. Ich przygotowanie wymaga dosyć dużo czasu – staram się jak mogę.

Wspieraj autora na Patronite

Treści które mogą Cię zainteresować:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Strona główna » Egzaminy » Egzamin mikrobiologia jesień 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.