Kalcytonina kalkulator przelicznik jednostek

Kalcytonina kalkulator przelicznik jednostek

Kalcytonina kalkulator przelicznik jednostek został opracowany w celu przeliczania stężenia kalcytoniny pomiędzy jednostkami:

  • pmol/mL
  • pg/mL

Kalkulator przelicza stężenie kalcytoniny z pg/mL na pmol/L oraz odwrotnie, z pmol/L na pg/mL. W zależności od konfiguracji kalkulatora.

Brak standaryzacji dotyczącej jednostek stężenia w laboratoriach medycznych powoduje, że zachodzi konieczność przeliczenia stężenia kalcytoniny. To właśnie dlatego został opracowany poniższy kalkulator. Jest on przeznaczony dla każdego – pacjenta, lekarza, diagnosty laboratoryjnego i innego personelu medycznego.

Kalcytonina kalkulator przelicznik jednostek – oblicz to!

Kalcytonina kalkulator przelicznik jednostek

W celu przeliczenia stężenia kalcytoniny należy wpisać wartość stężenia, a następnie wybrać jednostkę. Kalkulator automatycznie przeliczy stężenie kalcytoniny na dostępne jednostki. Nie ma konieczności naciskania przycisku “oblicz to”.

Przeliczanie stężenia kalcytoniny – wzory

Jeśli nie chcesz korzystać z kalkulatora, a chcesz samodzielnie przeliczyć stężenie kalcytoniny – poniżej prezentuję wzory, które Ci się przydadzą.

Przeliczenie stężenia kalcytoniny z pg/mL na pmol/L

  • WZÓR: pg/mL x 0.2926 = pmol/L

Przeliczenie stężenia kalcytoniny z pmol/L na pg/mL

  • WZÓR: pmol/L x 3.4176 = pg/mL

Inne kalkulatory

Zaprasza serdecznie do kategorii KALKULATORY. Znajdziesz ją na górze strony. Umieszczam tam kalkulatory medyczne, dzięki którym nie tylko przeliczysz stężenia danych analitów, ale również obliczysz wyliczane parametry medyczne. Jeśli brakuje Ci jakiegoś kalkulatora na mojej stronie, a chcesz z niego korzystać – napisz do mnie. Zostaw komentarz pod postem. Postaram się jak najszybciej opracować kalkulator, którego brakuje.

Wspieraj autora na Patronite

Treści które mogą Cię zainteresować:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Strona główna » Kalkulatory » Kalcytonina kalkulator przelicznik jednostek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.