fT3 kalkulator przelicznik jednostek

kalkulator przelicznik jednostek ft3

Poniżej udostępniam Wam fT3 kalkulator przelicznik jednostek (trijodotyroniny). Brak standaryzacji jednostek w polskich laboratoriach powoduje, że nierzadko konieczne jest przeliczenie wyników na inne jednostki. Kalkulator przelicza jednostki z pmol/L na ng/dL oraz pg/mL w zależności od wybranej konfiguracji. Wpisz stężenie fT3, wybierz jednostkę i gotowe! Kalkulator sam, automatycznie przelicza wynik.

W przypadku, gdybyście potrzebowali jakiegoś kalkulatora, którego nie ma jeszcze na mojej stronie, bardzo proszę o kontakt, bardzo chętnie go opracuję.

fT3 kalkulator przelicznik jednostek – oblicz to

Poniżej znajduje się kalkulator. Przelicz swój wynik oznaczenia stężenia wolnej trijodotyroniny – fT3!

Tutaj znajdziesz kalkulator przelicznik jednostek dla oznaczenia stężenia wolnej tyroksyny – fT4.

kalkulator przelicznik ft3

Kalkulator Konwersji Jednostek fT3

Poniższy kalkulator służy do konwersji stężenia fT3 między jednostkami: pmol/L, ng/dL oraz pg/mL.


fT3 kalkulator przelicznik jednostek – wzory

Automatyczne przeliczanie jednostek jest proste, ale warto wiedzieć jak to zrobić samemu. Poniżej prezentuję wzory – jak przeliczyć fT3?

  • pmol/L x 0.0651 = ng/dL
  • ng/dL x 15.36= pmol/L
  • pmol/L x 0.651 = pg/mL

W temacie związanym z postem, a mianowicie z tarczycą, zapraszam serdecznie do przeczytania kilku słów o Chorobie Gravesa-Basedowa.

Mam nadzieję, że powyższe informacje Wam się przydadzą. Jeśli chcecie skorzystać z innych kalkulatorów, na górze strony znajdziecie przycisk KALKULATORY. Z upływem czasu będzie ich więcej, już mam sporo pomysłów. Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi postami, zapraszam do polubienia fanpage, link poniżej pod logiem facebooka.

Wspieraj autora na Patronite

Treści które mogą Cię zainteresować:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Strona główna » Dla pacjenta » fT3 kalkulator przelicznik jednostek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.