IgE kalkulator przelicznik jednostek

Kalkulator przelicznik jednostek IgE

IgE kalkulator przelicznik jednostek umożliwia łatwe i szybkie przeliczanie stężenia immunoglobuliny E (IgE) z IU/mL na ng/mL oraz z ng/mL na IU/mL. Został on opracowany dla diagnostów laboratoryjnych, lekarzy, pielęgniarek, położnych i pacjentów, którzy chcą przeliczyć stężenie IgE.

IgE kalkulator przelicznik jednostek – oblicz to

Kalkulator przelicznik jednostek IgE

W celu przeliczenia stężenia immunoglobuliny IgE należy wpisać odpowiednią wartość stężenia oraz wybrać jednostkę. Kalkulator automatycznie przeliczy stężenie IgE na pozostałe, dostępne jednostki stężenia.

IgE kalkulator przelicznik jednostek – wzory

Jeśli chcesz samodzielnie przeliczyć stężenie immunoglobuliny IgE z IU/mL na ng/mL lub z ng/mL na IU/mL – możesz skorzystać z poniższych wzorów. Dodatkowo dla ułatwienia prezentuję również przykłady obliczeń.

Przeliczenie stężenia IgE z IU/mL na ng/mL

  • WZÓR: IU/mL x 2,40 = ng/mL
  • PRZYKŁAD OBLICZEŃ: w celu przeliczenia stężenia immunoglobuliny IgE wynoszącej 145 IU/mL wartość tą należy pomnożyć razy 2,4
  • 145 IU/mL x 2,40 = 348 ng/mL

Przeliczenie stężenia IgE z ng/mL na IU/mL

  • WZÓR: ng/mL x 0,42 = IU/mL
  • PRZYKŁAD OBLICZEŃ: jeśli chcesz przeliczyć stężenie IgE wynoszące 567 ng/mL na IU/mL, wartość 567 należy pomnożyć razy 0,42
  • 567 ng/mL x 0,42 = 238 IU/mL

Inne kalkulatory

Zapraszam bardzo serdecznie do innych kalkulatorów medycznych. Jeśli Ci jakiegoś brakuje na mojej stronie – zostaw komentarz pod postem. Postaram się jak najszybciej go opracować i udostępnić na stronie.

Wspieraj autora na Patronite

Treści które mogą Cię zainteresować:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Strona główna » Kalkulatory » IgE kalkulator przelicznik jednostek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.