Testosteron kalkulator przelicznik jednostek

kalkulator przelicznik jednostek testosteron

Wraz z niniejszym postem przekazuję Wam do użytku Testosteron kalkulator przelicznik jednostek. Jeśli chcesz przeliczyć jednostki stężenia testosteronu z nmol/L na ng/mL i ng/dL zapraszam do kalkulatora! Brak standaryzacji dotyczącej jednostek danych analitów oznaczanych w laboratoriach medycznych powoduje, że nierzadko konieczne jest przeliczenie jednostek – kalkulator dołączony do tego posta ułatwi Ci to!

Testosteron kalkulator przelicznik jednostek – oblicz to!

Kalkulator jest bardzo łatwy w obsłudze. Wpisz odpowiednią wartość stężenia testosteronu, następnie wybierz jednostkę. Otrzymasz wartości stężenia we wszystkich dostępnych w kalkulatorze jednostkach.

Kalkulator Konwersji Jednostek Testosteronu

Poniższy kalkulator służy do konwersji stężenia testosteronu między jednostkami: nmol/L, ng/mL i ng/dL.


Testosteron kalkulator przelicznik jednostek – wzory

Jeśli chcesz samodzielnie przeliczyć stężenie testosteronu – poniżej umieszczam wzory, które umożliwią Ci wykonanie odpowiednich wyliczeń.

Przeliczenie z nmol/L na ng/mL

  • 1zór: nmol/L x 0.288 = ng/mL

Przeliczanie z nmol/L na ng/dL

  • wzór: nmol/L x 28.8 = ng/dL

Przeliczenie z ng/mL na nmol/L

  • wzór: ng/mL x 3.47 = nmol/L

Przeliczanie z ng/dL na nmol/L

  • wzór: ng/dL x 0.0347 = nmol/L

Zapraszam serdecznie do pozostałych kalkulatorów. W tym celu wybierz kategorię na pasku na górze strony – KALKULATORY. Jeśli chcesz przeliczyć jednostki globuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG) – kliknij TUTAJ. Pozostałe kalkulatory medyczne są w trakcie opracowania, jeśli jednak chcesz, by któryś pojawił się szybciej – zapraszam do kontaktu. Odbieram wiadomości mailowe (zakładka KONTAKT na górze strony), wiadomości na facebook’u oraz instagramie – żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi.

Wspieraj autora na Patronite

Treści które mogą Cię zainteresować:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Strona główna » Kalkulatory » Testosteron kalkulator przelicznik jednostek

2 thoughts on “Testosteron kalkulator przelicznik jednostek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.