Plakat – kolejność pobierania krwi

plakat kolejność pobierania próbek krwi

Jak powszechnie wiadomo – kolejność pobierania krwi do badań ma bardzo duże znaczenie. Jej niezachowanie może spowodować błędy w procesie przedanalitycznym, które są najczęściej występującymi błędami w diagnostyce laboratoryjnej.

Dlatego opracowałam dla Was plakat – kolejność pobierania krwi. Plakat występuje w dwóch formatach – A4 oraz A5. Oba formaty są zalaminowane – tak, by bezpiecznie mogły zawisnąć na ścianie, a w razie potrzeby – ich przetarcie było możliwe.

W związku z faktem, że na wysyłkę nie mam żadnych zewnętrznych funduszy opracowałam kilka prostych zasad.

  1. Plakaty będą wysyłane cyklicznie – jeśli się zapiszesz do kolejki – na pewno je dostaniesz.
  2. Istnieje możliwość przesunięcia swojej pozycji w kolejce. Jest na to łatwy sposób. Umów się z innym diagnostą laboratoryjnym, że zamówisz dwa (lub więcej!!!) zestawy ulotek w jednej wysyłce. Wówczas zostaniesz przesunięta/y na początek kolejki. Dodatkowo czeka Ciebie mała niespodzianka:
długopis kolejność pobierania próbek

3. Plakaty rozsyłane są w pewnej ustalonej przeze mnie konfiguracji jeśli chodzi o ich rozmiary. Możesz jednak ją zmienić, wystarczy się ze mną skontaktować.

4. Cieszę się, że ze mną jesteście!

Formularz zamówienia plakatów

Wspieraj autora na Patronite

Treści które mogą Cię zainteresować:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Strona główna » Dla diagnosty » Plakat – kolejność pobierania krwi

3 thoughts on “Plakat – kolejność pobierania krwi

  1. Witam zamówiłam plakaty do 2 miejsc – tak naprawdę chciałabym żeby ich było więcej – można by było dać studentom, ale nie ma takiej opcji wyboru. Wszystko może przyjść na jeden z adresów (2 razy wypełniłam formularz na swoje nazwisko). Jest to prześwietna sprawa – taki pomysł. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam – czy są też inne pomoce? – bo chętnie bym skorzystała, a mam kilka spraw w tej tematyce do wyjaśnienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.