Blog

Mam na imię Ania, jestem diagnostą laboratoryjnym czynnie pracującym w zawodzie. To jest mój blog.

Na stronie Okiem diagnosty chciałabym się z Wami podzielić swoją wiedzą w sposób przystępny, łatwy, często schematyczny i obrazkowy.

Mam nadzieję, że czytanie moich postów będzie dla Was edukacyjną frajdą.

Okiem Diagnosty podzieliłam na różne działy:

  • dla diagnosty – tutaj umieszczam posty z wiedzą przydatną diagnostom laboratoryjnym, a mniej istotną dla pacjentów,
  • dla pacjenta – mała doza informacji dotyczących diagnostyki laboratoryjnej dla osób z mniejszą wiedzą niż pracownicy laboratoriów. Wiedza dla zagubionego pacjenta 😉
  • kalkulatory medyczne do przeliczania stężeń parametrów laboratoryjnych i obliczania innych wskaźników medycznych, są one pomocne w codziennej pracy diagnosty laboratoryjnego
  • testy – tworzę testy wiedzy z tematów omawianych w poszczególnych postach. Mam nadzieję, że testy przydadzą się Wam w powtórzeniu wiedzy ze studiów i przygotowaniach do egzaminów specjalizacyjnych.
  • egzaminy – tutaj znajdziesz egzaminy specjalizacyjne udostępniane na stronie centrum egzaminów medycznych. Dzięki formie testu może w szybki sposób sprawdzić swoją wiedzę. Po udzieleniu odpowiedzi uzyskasz informację o liczbie uzyskanych punktów. Do zdania konieczne jest uzyskanie minimum 60%.
  • szkolenia – ten dział zawiera tabelki, w których znajdziesz szkolenia dla diagnostów laboratoryjnych. W łatwy i szybki sposób sprawdzisz czy szkolenie jest online, ile kosztuje oraz jaką liczbę punktów edukacyjnych można zdobyć na szkoleniu.
Wspieraj autora na Patronite

Treści które mogą Cię zainteresować:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.