Kategoria: Testy

W tej kategorii umieszczam testy dotyczące diagnostyki laboratoryjnej. Testy dotyczą wielu stron diagnostyki laboratoryjnej, swoją tematyką zahaczają:

Testy opracowane są na podstawie dokumentów google, pytania są jednokrotnego wyboru. Niejednokrotnie do pytań dołączam grafiki, opisy przypadków czy wyniki badań labratoryjnych. Za każdą prawidłową odpowiedź odpowiadający uzyskuje punkt. Dodatkowo po rozwiązaniu testu i otrzymaniu informacji na temat liczby uzyskanych punktów możliwe jest przejrzenie prawidłowych odpowiedzi. Na fanpage (facebook) strony co jakiś czas umieszczane są statystyki dotyczące odpowiedzi w danych testach. Dzięki temu można zobaczyć jak odpowiadały inne osoby wypełniające test.

Dzięki kategorii testy mam nadzieję na to, że diagności laboratoryjni będą mogli w łatwy sposób sprawdzić swoją wiedzę i powtórzyć niektóre tematy. Weryfikacja wiedzy z zakresu rekomendacji dotyczących diagnostyki laboratoryjnej może przynieść pozytywny wpływ – kto wie, może dzięki temu blogowi ktoś wdroży coś nowego w swoim laboratorium?

Tarczyca – test

W teście poniżej znajdziesz pytania dotyczące diagnostyki laboratoryjnej chorób tarczycy. Test składa się z jedenastu pytań. Prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna. Na końcu testu pokaże się przycisk “pokaż wynik”. Naciśnij….

Wyniki testów z diagnostyki

W tym poście znajdować się będą podsumowania wszystkich testów i ankiet, które znajdziesz na stronie. Zapraszam bardzo serdecznie do przeglądania! Diagnostyka cukrzycy Podstawy diagnostyki laboratoryjnej TEST cz.1 Test – parametry….

Test – parametry morfologiczne

Witam Was bardzo serdecznie. Dzisiaj udostępniam Wam krótki Test – parametry morfologiczne dotyczący parametrów morfologii krwi. Polecam w ramach sprawdzenia własnej wiedzy najpierw odpowiedzieć na dziewięć krótkich pytań, a później….