Szkolenia dla diagnostów laboratoryjnych

szkolenia dla diagnostów

W związku z faktem, iż diagnosta laboratoryjny (zawód zaufania publicznego) zobowiązany jest do ciągłego szkolenia i nabywania nowej wiedzy z zakresu diagnostyki laboratoryjnego – w niniejszym poście chciałam ułatwić wyszukiwanie szkoleń. W ciągu 5-letniego okresu rozliczeniowego diagnosta laboratoryjny musi zdobyć 100 punktów edukacyjnych, a aż połowa z nich musi być „twarda” – tj. szkolenie musi zostać zakończone zdanym testem. Szkolenia dla diagnostów laboratoryjnych – lista – znajdziesz ją poniżej.

Chcesz być na bieżąco – zapisz się do newslettera!

 1. Pozostaw swój adres email, a będę informować Ciebie o nowych szkoleniach
 2. Koniecznie potwierdź zapis klikając link w otrzymanym mailu 🙂
 3. Oczekuj maila ode mnie, kiedy pojawi się coś nowego dam znać 😉
 4. Sprawdź czy poczta nie wpada do folderu „SPAM”

Szkolenia dla diagnostów – online i stacjonarne

W tabeli znajdziesz szkolenia dla diagnostów laboratoryjnych wraz z ich datą, tytułem, formą, kosztem i organizatorem. Dowiesz się również czy przewidywane jest zdobycie punktów edukacyjnych. W tabeli znajdziesz darmowe szkolenia dla diagnostów laboratoryjnych.

Wszelkie pytania dotyczące kursów (czy będą certyfikaty, czy student może uczestniczyć w kursie) proszę kierować do organizatorów. To tylko post informacyjny, nie jestem pośrednikiem, nie mam kontaktu z jednostkami organizującymi poniższe szkolenia. Darmowe szkolenia dla diagnostów laboratoryjnych, szkolenia online dla diagnostów laboratoryjnych, szkolenia dla diagnostów laboratoryjnych 2023 – to wszystko znajdziesz w poście poniżej!

Zapraszam do ściągnięcia tygodniowego rozkładu szkoleń dla diagnostów. To bardzo dobry sposób na zachęcenie pracowników i współpracowników do uczestnictwa w szkoleniach!Lista szkoleń dla diagnostów laboratoryjnych 2024

DATA SZKOLENIATYTUŁ SZKOLENIAKOSZT SZKOLENIAPUNKTY EDUKACYJNEMIEJSCE
od 08.04.2024Diagnostyka alergii: praktyczny przewodnik -  Zobacz 150 zł 10 punktów edukacyjnych  ONLINE
27.06.2024Lipoproteina (a) jako czynnik ryzyka chorób sercowo-naczyniowych -  Zobacz   0,00 zł   -ONLINE
26-27.06.2024Podstawowe badanie nasienia metodą manualną według rekomendacji WHO oraz norm ISO 23162 z roku 2021 - tura I -  Zobacz 350 zł 8 punktów edukacyjnych ŁODŹ
26-29.06.2024Podstawowe badanie nasienia metodą manualną według rekomendacji WHO oraz norm ISO 23162 z roku 2021 - tura II
-  Zobacz 
350 zł 8 punktów edukacyjnych ŁODŹ
26.08 – 06.09.2024Cytodiagnostyka szyjki macicy -  Zobacz 2000 zł 25 punktów edukacyjnych SZCZECIN
29.07 – 09.08.2024Cytodiagnostyka szyjki macicy -  Zobacz 2000 zł 25 punktów edukacyjnych SZCZECIN
10.09.2024Hematologia na Banacha -  Zobacz   0,00 zł   -ONLINE
12.09.2024. Why in D world are there "D"srepancies in RhD typing?
2. Phenotype Genotype Discrepancies, Their Cause, Importance,
and Safe Resolution -  Link do wydarzenia już wkrótce. Zapisz się do NEWSLETTERA, by nie przegapić szkolenia! 
  0,00 zł    2 punkty edukacyjne  ONLINE
19.09.2024Zastosowanie wysokoprzepustowych technik molekularnych w hematologii i onkologii dziecięcej -  Zobacz w zależności od liczby kursantów 3 punkty edukacyjne ONLINE
20-21.09.2024Od genetyki do kliniki -  Zobacz   0,00 zł   TAK, brak informacji o liczbieONLINE / GDAŃSK
15.10.2024Hematologia na Banacha -  Zobacz   0,00 zł   -ONLINE
16.10.2024iedokrwistości autoimmunohemolityczne indukowane lekami
2.Dodatni wynik BTA u krwiodawców -  Link do wydarzenia już wkrótce. Zapisz się do NEWSLETTERA, by nie przegapić szkolenia! 
  0,00 zł    2 punkty edukacyjne  ONLINE
24.10.2024Diagnostyka makroglobulinemii Waldenstroma/chłoniaka limfoplazmocytowego -  Zobacz   0,00 zł   TAKONLINE
24-27.10.2024Podstawy zdrowia publicznego -  Zobacz w zależności od liczby kursantów 25 punktów edukacyjnych ONLINE
05.11.2024Hematologia na Banacha -  Zobacz   0,00 zł   -ONLINE
14.11.20241. Resolution of complex immunohematology antibody problems
2. Antibodies of Undetermined specificity: A Matter of Concern? -  Link do wydarzenia już wkrótce. Zapisz się do NEWSLETTERA, by nie przegapić szkolenia! 
  0,00 zł    2 punkty edukacyjne  ONLINE
21-24.11.2024Uwarunkowania zdrowia -  Zobacz w zależności od liczby kursantów 25 punktów edukacyjnych ONLINE
03.12.2024Hematologia na Banacha -  Zobacz   0,00 zł   -ONLINE

Szkolenia dla diagnostów - w formie ciągłej dostępności

Są też szkolenia płatne, które udostępniane są uczestnikowi. Osoba, która chce odbyć dane szkolenie ma możliwość wybrania terminu w okresie określonym przez organizatora.

Zgłoś szkolenie, a ja je dodam do listy!

Masz wiedzę o innym szkoleniu, które może zainteresować diagnostów laboratoryjnych? Jesteś organizatorem szkoleń i chcesz, by informacja o szkoleniu została umieszczona w tym poście? Zapraszam Ciebie do napisania wiadomości e-mail do mnie - zakładka KONTAKT. Możesz również zostawić komentarz pod postem - na pewno go zobaczę. Szkolenie zostanie niezwłocznie umieszczone w odpowiedniej tabeli.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu diagnostyki laboratoryjnej? Odwiedź kategorię TESTY.

Wspieraj autora na Patronite

Treści które mogą Cię zainteresować:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta - w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Strona główna » Szkolenia dla diagnostów laboratoryjnych

48 thoughts on “Szkolenia dla diagnostów laboratoryjnych

 1. Uniwersytet Medyczny w Łodzi wznowił kursy z zakresu badania nasienia. Forma hybrydowa (wykład online i ćwiczenia stacjonarne). Cena 350 złotych. Najbliższe dwa kursy na przełomie stycznia i lutego.

  1. To już kolejny raz, kiedy nagle okazuje się, że sumiennie zbierane punkty nie mają żadnego znaczenia. Tak samo, jak nieuznane punkty szkoleniowe u niektórych z diagnostów. W takiej sytuacji nawet zaczynam rozumieć ludzi, którzy nie uczestniczą w żadnych kursach, bo „i tak nic z tym nie zrobią” albo „i tak zaraz wyzeruję”. No cóż… teraz trzeba szukać szkoleń z testami. Od strony organizacyjnej to dużo więcej pracy. Sprawdzić czy dana osoba uczestniczyła w kursie, czy zdała test itp.

   1. Kontaktowałam się z Panią odpowiedzialną za punkty edukacyjne w Kidl. Nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie, czy te punkty miękkie będą się liczyć. Później stwierdziła, że raczej nie. Kazała napisać maila z tym zapytaniem, albo dział prawny mógł się tym zająć. Mail wysłały na biuro.kidl. Im więcej nas zapytanie wyśle tym lepiej. Tragedia, człowiek się stara ciągle uczyć, zamiast docenić to wbijają nóż w plecy

 2. 30-11-2023 godz. 18.00
  Konferencja Alab „Diagnostyka genetyczna w onkologii” – 2 pkt. twarde

 3. 30-11-2023 godz. 18.00
  konferencja Alab „Diagnostyka genetyczna w onkologii” – 2 pkt. twarde

 4. 22.11 – webinar z Akademii Roche – „Preeklampsja – algorytm diagnostyczny oraz doświadczenie innych krajów” 😉

 5. 1 grudnia – X Konferencji Biologia Molekularna Nowotworów w Praktyce Klinicznej – to wydarzenie jest przeznaczone tylko dla LEKARZY – jako Diagnosta Laboratoryjny nie jest możliwe wykonanie rejestracji. Informacja potwierdzona u Organizatora.

  1. To bardzo ciekawe, bo przed wrzuceniem tego tutaj sprawdziłam i zarejestrowałam się. Musiało się coś zmienić.

 6. W informacji na stronie konferencji Alab „Dobre praktyki w fazie postanalitycznej…” z dn. 29.09.23 jest napisane że dla użytkowników MS teams będzie test. A jeśli ktoś nie ma konta MS teams to nie ma możliwości uzyskania punktów za uczestnictwo? Orientuje się ktoś może jak to jest? :/

  1. Powiem szczerze, że uczestniczyłam w szkoleniach ALAB jeszcze za czasów clickmeeting. Z tego wynika, że trzeba mieć konto. Założenie konta jest darmowe 😉

   1. Z tego co ja się orientuje warto mieć aplikację zainstalowaną na komputerze – usprawnia to proces. Często ludzie zgłaszają awarie i trudności w zaliczeniu testu (gwarant twardych pkt).

  1. Dziękuję 🙂 Na jednej stronie najnowsze szkolenia mają na górze, na innej na dole. Część w webinariach, część w PTDL. Nie zauwazyłabym tego. 🙂

 7. Czy na Konferencja naukowo-szkoleniowa. Nowoczesna diagnostyka laboratoryjna chorób cywilizacyjnych w Warszawie trzeba się rejestrować?

  1. Dzień dobry. Napisałam do organizatora, ale niestety nie uzyskałam jeszcze odpowiedzi na to pytanie. Jak tylko ją dostanę, to odpiszę tutaj w komentarzu.

   1. Dostałam odpowiedź że nie trzeba, rejestracja odbywa się na miejscu tuż przed wydarzeniem.

  1. Serdecznie Pani dziękuję w imieniu swoim i innych diagnostów, którzy pewnie chętnie skorzystają ze szkolenia!

 8. Czy za konferencje 14TH INTERNATIONAL CONFERENCE OF CONTEMPORARY ONCOLOGY przysługują punkty dla diagnostów? Jeżeli tak to jaka liczba pkt?

 9. Czy za konferencje 14TH INTERNATIONAL CONFERENCE OF CONTEMPORARY ONCOLOGY przysługują punkty dla diagnostów? Jeżeli tak to jaka liczba?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.