Egzaminy specjalizacyjne diagności laboratoryjni

egzaminy specjalizacyjne diagności laboratoryjni

Na tej stronie znajdziesz egzaminy specjalizacyjne dla diagnostów laboratoryjnych, które udostępnione są publicznie na stronie www.cem.edu.pl. Forma udostępnienia przeze mnie egzaminów to łatwy do rozwiązania test. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania otrzymasz informację o liczbie uzyskanych przez Ciebie punktów. Twoje odpowiedzi są anonimowe – nie zbieram informacji na Twój temat, Twój wynik zostanie włączony do statystyk.

Postanowiłam opracować taką formę egzaminów specjalizacyjnych w celu łatwiejszego sprawdzenia swojej wiedzy. Mam nadzieję, że korzystanie z testów będzie łatwe i przyjemne! Życzę powodzenia w rozwiązywaniu, oby wyniki zawsze były wyższe niż 60%!

Egzaminy specjalizacyjne diagności laboratoryjni – wybierz rok i okres egzaminu

Egzaminy specjalizacyjne zazwyczaj odbywają się dwa razy do roku – w okresie wiosennym oraz jesiennym. Tak też są podzielone na stronie www.cem.edu.pl. Wybierz interesujący Ciebie egzamin, kliknij w obrazek lub w linka i gotowe! Nastąpi przekierowanie na odpowiednią stronę, gdzie znajduje się dany test. W celu łatwiejszej obsługi formularza – test został podzielony na sekcje. Po udzieleniu wszystkich odpowiedzi na danej stronie – należy przejść do kolejnej.

Jeśli nie ma interesującego Ciebie egzaminu – proszę o odrobinę cierpliwości. Ich opracowanie w formie testu zajmuje dosyć dużo czasu – robię wszystko, co w mojej mocy.

Egzaminy specjalizacyjne diagności laboratoryjni z laboratoryjnej diagnostyki medycznej LDM

Chcesz zaplanować rozwiązywanie egzaminów specjalizacyjnych? Szukasz miejsca, gdzie możesz łatwo zapisać wyniki rozwiązanych przez Ciebie testów? Ściągnij PLAN ROZWIĄZYWANIA EGZAMINÓW SPECJALIZACYJNYCH.

Egzaminy specjalizacyjne z laboratoryjnej genetyki medycznej

Poniżej znajduje się planer rozwiązywania egzaminów specjalizacyjnych z laboratoryjnej genetyki medycznej.

Egzaminy specjalizacyjne z laboratoryjnej hematologii medycznej

Egzamin specjalizacyjny laboratoryjna immunologia medyczna

Egzaminy specjalizacyjne mikrobiologia medyczna

Egzaminy specjalizacyjne laboratoryjna transfuzjologia medyczna

Poniżej znajduje się planer rozwiązywania egzaminów specjalizacyjnych z zakresu laboratoryjnej transfuzjologii medycznej.

Egzaminy specjalizacyjne laboratoryjna toksykologia medyczna

Egzaminy specjalizacyjne laboratoryjna genetyka sądowa

  • egzamin specjalizacyjny genetyka sądowa wiosna 2016
Wspieraj autora na Patronite

Treści które mogą Cię zainteresować:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Strona główna » Egzaminy specjalizacyjne diagności laboratoryjni