Kategoria: Egzaminy

Egzamin LDM jesień 2018

W tym poście znajdziesz egzamin LDM jesień 2018. Specjalizacja LDM to specjalizacja z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych). Do egzaminu mogą podejść….

Egzamin LDM wiosna 2018

W tym poście znajdziesz egzamin LDM wiosna 2018. Specjalizacja LDM to specjalizacja z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych). Do egzaminu mogą podejść….

Egzamin LDM jesień 2013

W tym poście znajdziesz egzamin LDM jesień 2013. Specjalizacja LDM to specjalizacja z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych). Do egzaminu mogą podejść….

Egzamin LDM jesień 2014

W tym poście znajdziesz egzamin LDM jesień 2014. Specjalizacja LDM to specjalizacja z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych). Do egzaminu mogą podejść….

Egzamin LDM wiosna 2013

W tym poście znajdziesz egzamin LDM wiosna 2013. Specjalizacja LDM to specjalizacja z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych). Do egzaminu mogą podejść….

Egzamin LDM wiosna 2014

W tym poście znajdziesz egzamin LDM wiosna 2014. Specjalizacja LDM to specjalizacja z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych). Do egzaminu mogą podejść….

Egzamin LDM jesień 2012

W tym poście znajdziesz egzamin LDM jesień 2012. Specjalizacja LDM to specjalizacja z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych). Do egzaminu mogą podejść….

Egzamin LDM wiosna 2012

W tym poście znajdziesz egzamin LDM wiosna 2012. Specjalizacja LDM to specjalizacja z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych). Do egzaminu mogą podejść….

Egzamin LDM wiosna 2011

W tym poście znajdziesz egzamin LDM wiosna 2011. Specjalizacja LDM to specjalizacja z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych). Do egzaminu mogą podejść….

Egzamin LDM wiosna 2010

W tym poście znajdziesz egzamin LDM wiosna 2010. Specjalizacja LDM to specjalizacja z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych). Do egzaminu mogą podejść….

Egzamin hematologia jesień 2008

W tym poście znajdziesz egzamin hematologia jesień 2008. Specjalizacja hematologia medyczna to jedna ze specjalizacji jakie może ukończyć diagnosta laboratoryjny. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów Medycznych)…..

Egzamin immunologia jesień 2009

W tym poście znajdziesz egzam inimmunologia jesień 2009. Specjalizacja z immunologii medycznej to jedna ze specjalizacji, jaką może odbyć diagnota laboratoryjny. Egzamin jest opracowywany oraz nadzorowany przez CEM (Centrum Egzaminów….