Digoksyna kalkulator przelicznik jednostek

Kalkulator przelicznik jednostek digoksyna
Czas czytania 3 min

Digoksyna kalkulator przelicznik jednostek, opracowany został dla pacjentów, lekarzy, diagnostów laboratoryjnych oraz wszystkich innych osób, które chcą przeliczyć stężenie digoksyny. Digoksyna jest lekiem stosowanym w przypadku niewydolności serca i migotaniu przedsionków. Bardzo ważne jest monitorowanie stężenia digoksyny, aby jej stężenie w surowicy miało właściwości terapeutyczne.

Dzięki kalkulatorowi możliwe jest przeliczenie stężenia digoksyny z nmol/L na ng/mL oraz z ng/mL na nmol/L.

Digoksyna kalkulator przelicznik jednostek – oblicz to

Kalkulator przelicznik jednostek digoksyna

Poniżej znajduje się kalkulator, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób przeliczysz stężenie digoksyny. Wystarczy wpisać wartość stężenia oraz wybrać odpowiednią jednostkę. Wartość zostanie automatycznie przeliczona na dostępne jednostki stężenia. Nie ma nic prostszego!

Digoksyna kalkulator przelicznik jednostek – wzory

Jeśli chcesz samodzielnie przeliczyć stężenie digoksyny – możesz skorzystać z poniższych wzorów. Dodatkowo pod każdym wzorem umieszczony został przykład obliczeń.

Przeliczenie stężenia digoksyny z nmol/L na ng/mL

  • WZÓR: nmol/L x 0,78 = ng/mL
  • Przykład obliczeń: 3,02 nmol/L x 0,78 = 2,36 ng/mL

Przeliczenie stężenia digoksyny z ng/mL na nmol/L

  • WZÓR: ng/mL x 1,28 = nmol/L
  • Przykład obliczeń: 2,31 ng/mL x 1,28= 2,96 nmol/L

Inne kalkulatory

Zapraszam serdecznie do korzystania z innych kalkulatorów medycznych dostępnych w kategorii KALKULATORY na górze strony. Jeśli brakuje Ci jakiegoś kalkulatora – napisz do mnie! Postaram się go jak najszybciej opracować.

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.