Pytania – ustny egzamin specjalizacyjny

Niniejszy post został opracowanym celem zebrania Waszych pytań z ustnego egzaminu specjalizacyjnego z różnych dziedzin diagnostyki laboratoryjnej. Dzięki pytaniom będziecie mogli powtórzyć wiedzę do egzaminu. Pytania zostaną Wam udostępnione w przystępnej formie.

Zebranie pytań umożliwiających powtórzenie wiedzy do egzaminu jest jedną z inicjatyw serii Diagności Diagnostom. Mam nadzieję, ze będziecie w niej licznie i ochoczo uczestniczyć.

Dzięki poniższemu formularzowi możesz podzielić się pytaniami. Ta forma udostępnienia pytań jest formą ANONIMOWĄ. Możesz również zostawić komentarz pod tym postem, napisać do mnie w mediach społecznościowych, czy skontaktować się ze mną mailowo.

Wspieraj autora na Patronite

Treści które mogą Cię zainteresować:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Strona główna » Dla diagnosty » Pytania – ustny egzamin specjalizacyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.