Okiem diagnosty dla dzieci

okiem diagnosty dla dzieci

Dziś pojawia się dość nietypowy post. Stwierdziłam, że pisanie w kółko o medycznych rzeczach jest szalenie interesujące, ale może stawać się nużące. Dlatego w mojej głowie pojawił się pomysł, by zrobić coś diagnostyczno-medycznego, ale w innej formie. Tym samym rozpoczynam serię okiem diagnosty dla dzieci. Kto ma dzieci, to wie, że trudno je czymś zająć. Może kolorowanki związane z laboratorium dadzą Tobie chociaż… wypić ciepłą kawę w spokoju?

Poniżej znajdziecie kolorowanki dla dzieci! Nie są to zwykłe, powszechnie dostępne kolorowanki. Dzięki nim Twoje dziecko może poznać kolory w laboratorium. Jest to pierwsza kolorowanka z serii laboratoryjnej. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu!

Okiem diagnosty dla dzieci kolorowanka dla dzieci

Poniżej link do ściągnięcia kolorowanki „Kolory w laboratorium”, która składa się z obrazków kolorowych (mogą być wzorem do dobrania barw) i czarno-białych do pokolorowania oraz wersja z samymi obrazkami do pokolorowania. W środku znajdziecie 5 kolorowanek! Głównymi ich bohaterami są… probówki. Tak! Probówki o różny kolorach korków.

Kliknij w wybrany przycisk i ściągnij kolorowanki w formacie .pdf.

Kolory w laboratorium

pobierz!

Kolory w laboratorium

pobierz!

Jeśli masz chwilę – zostaw komentarz z odpowiedzią na pytanie – czy podoba Ci się początek serii postów dla dzieci? Wasza opinia ma dla mnie ogromne znaczenie. Dodatkowo od niej zależy czy i jak długo będzie kontynuowana seria okiem diagnosty dla dzieci. Pomysłów mam sporo i nie tylko na kolorowanki! Daj swojemu dziecku poznać kulisy Twojej pracy przez zabawę.

Wspieraj autora na Patronite

Treści które mogą Cię zainteresować:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Strona główna » Dla dzieci » Okiem diagnosty dla dzieci

3 thoughts on “Okiem diagnosty dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.