Podstawy diagnostyki laboratoryjnej TEST cz.1

Podstawy diagnostyki laboratoryjnej TEST cz.1
Czas czytania 10 min

Podstawy diagnostyki laboratoryjnej TEST cz.1 – niniejszy test został opracowany na podstawie informacji zawartych w książce: Diagnostyka laboratoryjna z elementami biochemii klinicznej, Aldona Dembińska-Kieć, Jerzy W. Naskalski – wydanie III. Test ten służy sprawdzeniu i powtórzeniu wiedzy z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.

Mam nadzieję, że dzięki testowi będziecie mogli lepiej przygotować się do egzaminu specjalizacyjnego, czy też w szybki i skuteczny sposób sprawdzić swoją wiedzę. Test nie jest długi, składa się z dziesięciu pytań.

Jeśli jesteście ciekawi jak rozkładają się Wasze odpowiedzi – zapraszam na profil na facebooku, na którym cyklicznie wstawiam wyniki testów. W przypadku, gdybyście byli zainteresowani wynikami konkretnego testu, możecie napisać do mnie wiadomość, chętnie podzielę się nimi. Możecie się ze mną skontaktować przez e-maila podanego w zakładce kontakt na górze strony.

Podstawy diagnostyki laboratoryjnej TEST cz.1 – udziel odpowiedzi!

Zapraszam do udzielenia odpowiedzi. Prawidłowe odpowiedzi zostaną zaprezentowane na końcu, po wysłaniu formularza. Test można rozwiązywać dowolną liczbę razy, nie ma konieczności wpisywania swoich danych. Testy rozwiązywane są anonimowo! Nie jest to test wielokrotnego wyboru, tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Chcesz zobaczyć jak odpowiadały inne osoby udzielające odpowiedzi na pytania w teście? Pragniesz sprawdzić jak wypadasz na tle innych? Sprawdź to – wyniki testów z diagnostyki.

Inne testy wiedzy

ZESTAWIENIE WASZYCH WYNIKÓW Z TESTÓW WIEDZY

Wszystkie testy znajdziesz w zakładce na górze strony: testy. Dla ułatwienia poniżej umieszczam linki do pozostałych testów:

Zastrzeżenie: Treści umieszczone na stronie fremitus.pl służą celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią one porady medycznej, nie zastępują indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza. Informacje zawarte na stronie nie mogą być podstawą stawiania diagnozy i leczenia pacjenta – w tym celu należy skontaktować się z lekarzem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.